Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në BeH ndalohet mohimi i gjenocidit dhe lavdërimi i kriminelëve të luftës

Në Bosnjë e Hercegovinë që nga dita e sotme është i ndaluar zyrtarisht mohimi i gjenocidit dhe i krimeve të tjera të luftës, si dhe lavdërimi i kriminelëve të luftës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle