Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në BeH çdo i dyti person i testuar për koronavirus është pozitiv

Në 24 orët e fundit në Bosnjë dhe Hercegovinë janë regjistruar 1758 raste të reja me koronavirus, nga gjithsej 3477 persona të testuar. Çdo i dyti person rezulton pozitiv me koronavirus.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle