0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Në BE hyri në fuqi ndalesa për emetimin e RT-së dhe Sputnikut

Në vendet-anëtare të Bashkimit Evropian prej sot hynë në fuqi ndalesa për emetimin e mediumeve shtetërore ruse “Rasha Tudej” dhe “Sputnik”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle