0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Në bazë të angazhimit me Shkupin dhe Sofjen pres “dritë jeshile” nga BE-ja, deklaroi eurokomisari Varheji

Eurokomisari për zgjerim, Oliver Varheji, sot në konferencën për shtyp për raportet e vendeve të Ballkanit Perëndimor nuk dha  sqarime plotësuese për gazetarët dhe përsëriti se pret deri në fund të këtij viti "dritë jeshile" për negociatat me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle