0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMKD-AL SQ

Në bashkëpunim me shërbimet tona dhe ato gjermane sekuestrohet marihuanë në vlerë mbi 100.000 euro

MPB informon se në bashkëpunim me shërbimet tona dhe ato gjermane për luftë kundër drogës, në Gjermani është sekuestruar marihuanë në vlerë mbi 100.000 euro.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle