0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në Arkivin shtetëror do të hapet Qendra për digjitalizim

Në Arkivin shtetëror në Shkup sot solemnisht do të hapet Qendra për digjitalizim në kuadër të Sektorit për rregullimin dhe përpunimin e materialit arikivor -periudha osmane, pajisimi i së cilës është donacion  i Agjencisë turke për bashkëpunim de koordinim (TIKA).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle