Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në ANEB dorëzohet rezolutë kritike për Iranin

SHBA, Britania e Madhe, Franca dhe Gjermania, të cilat kanë nënshkruar një marrëveshje për programin bërthamor të Iranit, kanë dorëzuar një rezolutë në Agjencinë Ndërkombëtare për Energji Bërthamore (ANEB) duke paralajmëruar Teheranin për një bashkëpunim të dështuar, kumtuan sot burime diplomatike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle