Botë SQBotë.Portal SQ

Në Amerikën Qendrore janë arrestuar 45 kontrabandues

Hetuesit në aksionin e përbashkët në Panama dhe Kostarikë kanë arrestuar 45 kontrabandues të dyshuar të qenieve njerëzore, lajmëroi DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle