Magazinë SQ

Në akullin e Rrafshnaltës tibetiane janë zbuluar 33 viruse të ngrira, deri më tani të panjohura për shkencën

Shkencëtarët kanë zbuluar 33 viruse të ngrira në copa nën akull, shumica e të cilave, sipas revistës "Mikrobiom", nuk janë vërejtur deri më tani dhe ishin të panjohura për shkencën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle