Botë SQBotë.Portal SQ

Në Afganistan ka edhe qindra shtetas amerikanë të cilët duan të largohen

SHBA-ja ka informacione se ka edhe qindra shtetas amerikanë dhe rezidentë në Afganistan dhe se ata janë të gatshëm ta lëshojnë vendin, deklaroi sot një përfaqësues i lartë i Departamentit amerikan të shtetit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle