Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Në Afganistan janë edhe qindra shtetas dhe rezidentë amerikanë

Në Afganistan janë edhe qindra shtetas dhe rezidentë amerikanë, të cilët janë të gatshëm për ta braktisur vendin, deklaroi një përfaqësues i paemëruar i Departamentit të Shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle