0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në aeroportin e Shkupit arriti grupi i parë i qytetarëve nga Afganistani

Sonte vonë në aeroportin ndërkombëtar të Shkupit ka arrit grupi i parë i qytetarëve nga Afganistani. Ata do të priten nga ministri për Punë të Jashtme, Bujar Osmani, zëvendësambasadori i SHBA-së në vend dhe këshilltarë të kabinetit të kryeministrit Zaev.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle