0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në 24 orët e fundit regjistrohen 528 raste me Kovid-19, 327 të shëruar dhe gjashtë të vdekur

Në 24 orët e fundit nga 4.323 teste të bëra janë regjistruar 528 raste të reja me Kovid-19. Në të njëjtën kohë, janë regjistruar edhe 327 pacientë të shëruar dhe shtatë të vdekur. Në mënyrë shtesë, janë raportuar edhe gjashtë persona të vdekur me diagnozë Kovid-19 me datë të vdekjes nga 27 tetori deri më 8 nëntor të vitit 2021, informon Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle