0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në 24 orët e fundit nuk ka viktima nga Kovid-19, janë regjistruar 36 raste të reja dhe 12 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë (MSH) ka informuar se në 24 orët e fundit nuk ka asnjë viktimë nga Kovid-19. Nga 3.569 testime janë regjistruar 36 raste të reja dhe 12 pacientë të shëruar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle