0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 2341 raste të reja me koronavirus, ndërsa kanë vdekur 21 persona

 Sipas të dhënave të Institutit për Shëndet Publik, në 24 orët e fundit janë bërë 6.193 teste, ndërsa janë regjistruar 2341 raste të reja me Kovid-19. Nga numri i përgjithshëm i personave pozitivë, janë riinfektuar  308 persona,  janë regjistruar 21 persona të vdekur dhe 1470 të shëruar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle