0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në 24 orët e fundit 269 raste të reja me Kovid-19, shtatë të vdekur dhe 353 pacientë të shëruar

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 269 raste të reja me Kovid-19 nga 3.449 testime të bëra. Janë paraqitur gjithsej 15 të vdekur, shtatë në 24 orët e fundit dhe tetë përmes sistemit “Termini im”. Janë evidentuar 353 pacientë të shëruar, informon Ministria e Shëndetësisë, në pajtim me të dhënat e Institutit për shëndet publik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle