Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në 24 e fundit kanë shpërthyer 41 zjarre të reja në Greqi

Zëvendësministri grek i Mbrojtjes Civile, Nikos Hardalias tha se në 24 orët e fundit kanë shpërthyer 41 zjarre të reja në Greqi, dhjetëra shtëpi dhe automjete janë shkatërruar, si dhe qindra hektarë pyje dhe toka bujqësore janë dëmtuar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle