Ballkan SQBallkan.portal SQ

Ndryshon regjimi për hyrje në Bullgari për shtetasit e Republikës së Maqedonisë së Veriut, Izraelit, Turqisë dhe Serbisë

Qytetarët e Maqedonisë së Veriut,Izraelit, Turqisë dhe Serbisë që vijnë në Bullgari nga dita e enjte duhet të kenë certifikatë të gjelbër dhe test PCR negativ. Kjo është urdhër nga ministrja bullgare e Shëndetësisë Asena Sherbezova.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle