0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ndryshohet regjimi i trafikut nesër në Shkup

 Për shkak të provës së përgjithshme për festimin qendror "30 vjet pavarësi" nesër nga ora 07.30 deri në 12.30 dhe nga ora 15.30 deri në 20 në rajonin qendror të qytetit do të ketë regjim të ndryshuar të trafikut.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle