0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ndryshohet regjimi i trafikut nesër në Shkup

Festimi qendror "30 vjet pavarësi" do të mbahet nesër në Shkup dhe duke filluar nga ora 11 deri në përfundimin e ngjarjes të mbyllura  për trafik do jenë bulevardi    “Koço Racin” përgjatë udhëkryqit me bulevardin “Kuzman Josifovski Pitu” deri në rruga  “Kiril dhe Metodij”, rruga “11 Oktomvri”  përgjatë rrugës "Krushevska Republika" deri te rruga "Dimitrie Çupovski",  rruga "Filip Vtori" përgjatë bulevardit "Goce Dellçev" deri te rruga "11 Oktomvri", kumtoi Ministria e Punëve të Brendshme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle