0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ndryshimi i motit i ndërpreu aktivitetet bujqësore, rrallim i mundshëm i rendimenteve të frutave në disa rajone

- Ndryshimi i motit i cili filloi gjatë fundjavës, veçanërisht dje, me rënie drastike të temperaturave dhe reshjeve të shiut dhe borës në male, do t'i ndërpresë aktivitetet bujqësore të cilat janë të zakonshme për këtë periudhë të vitit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle