Ballkan SQBallkan.portal SQ

“Ndryshimet vazhdojnë” prej sot fillojnë me negociatat për përbërjen e qeverisë së re bullgare

Fituesi i zgjedhjeve parlamentare në Bullgari, koalicioni i dy ish-ministrave të përkohshëm Kiril Petkov dhe Asen Vasilev "Ndryshimet vazhdojnë", sot do t'i fillojë negociatat për politikat kyçe për përgatitjen e marrëveshjes kolaicionuese.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle