0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Ndryshimet e ligjeve për TVSH dhe për akcizat para deputetëve

- Në orën 15 sot duhet të fillojë mbledhja e kuvendit në rend dite të së cilës pika të vetme janë ndryshimet dhe plotësimet e Ligjit për tatimin e vlerës së shtuar dhe të Ligjit për akciza.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle