0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Ndryshime në Kodin zgjedhor pas zgjedhjeve lokale

Nuk do të ketë ndryshime të reja të Kodit zgjedhor para zgjedhjeve lokale më 17 tetor, edhe pse partitë kohë të gjatë kanë biseduar për to. Këtë sot e deklaroi kryeministri dhe lideri i LSDM-së Zoran Zaev, duke iu referuar bisedës me kryetarin e Kuvendit, Talat Xhaferi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle