Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Stano: Marrëveshja ndërmjet Serbisë dhe Rusisë ngre çështje serioze

Komisioni Evropian ka reaguar sot për marrëveshjen e lidhur ndërmjet diplomatëve të parë të Rusisë dhe Serbisë për konsultime të mëtejshme, pasi disa eurodeputetë kërkuan ngrirjen e negociatave me Beogradin, njofton korrespodentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle