0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Ndeshjet në LK, Lill – Çellsi dhe PSZh – Real Madrid mund të luhen në fusha neutrale për shkak të vaksinimit të obligueshëm të sportistëve në Francë

Federata evropiane e futbollit (UEFA) e ka komentuar situatën me ndeshjet nga 1/8 e finales nga Liga e kampionëve Lill – Çellsi dhe PSZh – Real Madrid.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle