0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ndeshja e katër automjeteve shkaku për rastin e vdekjes në fatkeqësinë e djeshme të komunikacionit në autostradën Shkup-Tetovë

Tetovari i cili e humbi jetën në fatkeqësinë e komunikacionit në autostradën Shkup-Tetovë pësoi kur dy automjete u ndeshën, e më pas goditën dy automjete të parkuara. Së pari u ndeshën me automjetin "golf" dhe automjetin ngarkues "mercedes", pas çka e goditën automjetin "opel zafira" dhe automjetin "pezho", të cilët ishin të parkuar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle