0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Ndërtimi i hekurudhës për në Bullgari do të vazhdojë në tremujorin e parë të vitit të ardhshëm

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve Blagoja Boçvarski pret që procedura për përzgjedhjen e një kontraktori për dy fazat e para të hekurudhës me Bullgarinë të përfundojë deri në fund të vitit, ndërsa ndërtimi të fillojë në tremujorin e parë të vitit të ardhshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle