0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ndërroi jetë Ilinka Mitreva

- Ndërroi jetë ish-ministrja e Punëve të Jashtme dhe deputetja Ilinka Mitreva, njoftoi LSDM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle