0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ndërroi jetë dr. Fatmir Rushani, shef i repartit të lëkurës në Spitalin në Tetovë

Në moshën 65-vjeçare ndërroi jetë mjeku i njohur tetovar, shef i Repartit të lëkurës pranë Spitalit klinik në Tetovë dhe specialist dermatovenerolog, Fatmir Rushani. Numër i madh i të afërmëve dhe kolegëve e ndanë lajmin në rrjetet sociale, ndërsa lajmin e konfirmuan edhe nga Spitali klinik i Tetovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle