0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ndërpritet debati i Komisionit për zgjedhjen e Joveskit për gjykatës kushtetues

Debati në seancën e Komisionit  për Çështje të Zgjedhjeve dhe Emërimeve, në të cilin anëtarët diskutuan për kandidaturën për gjykatës kushtetues të prokurorit publik republikan Lubomir Joveski, është ndërprerë dhe vazhdimi i saj do të caktohet në mënyrë shtesë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle