0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQServise informuese SQShoqëri SQ

Ndërprerje të furnizimit me ujë te një pjesë e konsumatorëve në rrugën “Albert Staniq”

 Për shkak të defektit të tubacionit të ujësjellësit  F1 në rrugën "Albert Staniq" 33, sot pa furnizim me ujë do të jenë një pjesë e konsumatorëve të rrugës "Albert Staniq" kumtuan nga NP "Ujësjellësi dhe Kanalizimi".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle