0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Ndërprerje gjashtorëshe e furnizimit me ujë nesër në një pjesë të Kërçovës

NKP "Komunalec" Kërçovë kumtoi se nesër, nga ora 8 deri në ora 14, pa ujë do të jenë shfrytëzuesit e lagjes "Mbi stacionin hekurudhor" dhe nga rrugët "Uzhiçka Republika" dhe "Vllashki Pat".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle