Lajme nga komunat SQSektori civil SQShkup SQShoqëri SQ

Ndërprerje e ujit në një pjesë të shfrytëzuesve në rrugën “Hristo Tatarçev” dhe “Bosnje e Hercegovina”

Për shkak të një defekti gjatë furnizimit me ujë në rrugën “Hristo Tatarçev” 101, sot ndërprerje të furnizimit me ujë do të kenë një pjesë e shfrytëzuesve të kësaj rruge dhe degët 25 dhe 27. Furnizimi me ujë do të ndërpritet nga ora 09:30 deri në përfundimin e defektit, kumtuan nga NP "Ujësjellësi dhe Kanalizimi".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle