Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Ndërprerje e përkohshme e zjarrit në Mariupoll dhe Vollnovaha për hapjen e korridorit humanitar

- Forcat ruse sot në orën 10 sipas kohës së Moskës do ta ndërprenë zjarrin që të mundësojnë korridore humanitare nga qytetet Mariupoll dhe Vollnohava, njoftoi Ministria ruse e Mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle