0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ndërprerje dyorëshe e punës në administratën shtetërore, AOGJSH, thotë ka presione në institucione të caktuara

Sindikata e Administratës, organizatave gjyqësore dhe shoqatave (AOGJSH) sot e kanë realizuar protestën e paralajmëruar me ndërprerje dyorëshe të punës në të gjitha ministritë, agjencitë fondet, administratë dhe gjykata ku kanë organizata sindikale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle