Korrespondentë MaqedoniSport SQTë Tjera SQ

Nderim Saraçi nga Kosova është fitues i “Turneut të hapur në shah të shpejtë” në Tetovë

Nderim Saraçi nga Kosova është fitues i “Turneut të dytë në shah të shpejtë” që dje në Tetovë u organizua nga Shoqata Kulturore “Vizion M” dhe Klubi i shahut “Anpasan”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle