0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQSektori civil SQ

Ndarje e çmimeve të pjesëtarëve të Armatës për ballafaqim të suksesshëm me zjarret

Në kazermën “Ilinden” në Shkup sot do të ndahen çmimet dhe masat stimulative të pjesëtarëve të Armatës për ballafaqim të suksesshëm me zjarret, të cilat e kanë përfshirë territorin e shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle