0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ndarja e çmimit “Mito Haxhivasilev-Jasmin”

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut do të ndahet çmimi shtetëror  "Mito Haxhivasilev-Jasmin" për realizim në fushën e publicistikës dhe gazetarisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle