0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Ndarja e çmimeve për pjesëmarrjen e të rinjve

Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të rinisë-12 gusht, Agjencia për rini dhe sport dhe Këshilli Rinor Kombëtar i Maqedonisë - KRKM do të ndajnë çmime për pjesëmarrjen e të rinjve. Çmimet do të ndahen sonte në orën 19:00, në vilën presidenciale në Vodno.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle