0_Maqedoni.Portal SQGjendja e rrugëve SQShoqëri SQ

Ndalesë për kamionë në Strazhë dhe në rrugën Mavrovë-Dibër

- Për shkak të reshjeve të dëborës në mëngjes nga ora 07:00 është vendosur ndalesë për qarkullim të automjeteve transportuese në  vendkalimin"Strazhë" aksi rrugor Kërçovë-Gostivar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle