0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Ndalesë për kamionë në Gjavato dhe drejt vendkalimit kufitar Deve Bair

Ndalesë për qarkullim të automjeteve të rënda transportuese nga ora 15:55 është vendosur në aksin rrugor Resnjë-Manastir përmes qafës malore Gjavato.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle