0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ndalesë për kamionë në akset rrugore Strugë – Qafë Thanë dhe Mavrovë – Dibër

 Për shkak të reshjeve të dendura  të borës, në mëngjesin e sotëm nga ora 06.20 është vendosur ndalesë për lëvizje të automjeteve transportuese në rrugën Mavrovë - Dibër. Ndalesë për kamionë nga ora 07.45 ka edhe në aksin rrugor Strugë - Qafë Thanë, kumtoi LAMM-i.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle