0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ndalesë e kamionëve në Gjavatë dhe në akset rrugore Mavrovë – Dibër dhe Strugë – Qafthanë

Ndalesë për qarkullimin e automjeteve të rënda transportuese ka për qafën malore Gjavatë dhe akset rrugore Mavrovë - Dibër dhe Strugë - Qafthanë, informojnë nga LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle