0_Sport,Portal SQBasketboll SQSport SQSvet.Slajder SQ

NBA rekomandoi dozë të tretë nga vaksina kundër Kovid-19

NBA liga u rekomandoi lojtarëve, trajnerëve dhe gjyqtarëve që të marrin dozën e tretë, përforcuese nga vaksina kundër Kovid-19 me urgjencë të posaçme për ata që kanë marrë dozë të njëfishtë nga prodhuesi Xhonson dhe Xhonson.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle