Sport SQ

NBA: Golden Stejt finalisti i parë

Basketbollistët e Golden Stejt arritën në finale  për titullin e NBA Ligës, pasi në ndeshjen e pestë në finale në Lindje e mposhtën Dallasin me 120-110 dhe triumfuan në serinë deri në katër fitore me 4-1.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle