0_Sport,Portal SQBasketboll SQSport SQSport.Slajder SQ

NBA e publikoi listën me 76 legjendat e saj

Me rastin e 75 vjetorit të themelimit të saj, NBA liga mbrëmë ka publikuar listën e 76 legjendave të basketbollit, ndër të cilët emrat më të shquar janë Majkëll Xhordan, Lebron Xhejms, Karim Abdul - Xhabar, Uilt Çemberlen dhe Bill Rasell.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle