0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

NATO: Koncentrimi i madh dhe i pazakontë i ushtrisë ruse është i rrezikshëm

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg sot deklaroi se në javët e fundit është vërejtur koncentrim “i madh dhe i pazakontë” i ushtarëve rusë në kufijtë ukrainas dhe se kjo është e rrezikshme sepse e ka zvogëluar kohën për paralajmërim.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle