0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

NATO- KFOR: Në Kosovë është qetë, mbetemi faktor kyç për stabilitetin e rajonit

Situata në Kosovë tani është shumë më e qetë se sa që ishte, por ndonjëherë vjen deri në tensione, kanë njoftuar NATO dhe KFOR-i në rrjetet sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle