0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

NATO-ja shprehu vendosmëri për të dërguar më shumë mbështetje për Ukrainën

Shefat e diplomacive të vendeve-anëtare të NATO-s sot në Bukuresht premtuan se do ta rrisin mbështetjen për Ukrainën dhe do të ndihmojnë në riparimin e infrastrukturës së saj energjetike, e cila është goditur nga sulmet ruse që ndërprenë furnizimin me energjinë elektrike dhe ngrohjen për miliona ukrainas, njoftuan mediat britanike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle